AGROTKANINY

WSZYSTKIE AGROTKANINY POSIADAJĄ 5 LETNIĄ STABILIZACJĘ UV

FUNKCJE I CECHY:

pochłaniają promieniowanie słoneczne, redukuje proces fotosyntezy, co z zapobiega wzrostowi chwastów pozwalają zmniejszyć użycie herbicydów i innych środków ograniczenia wzrostu chwastów, a tym samym pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne umożliwia łatwe przenikanie wody do gleby równomiernie po całej powierzchni zmniejsza parowanie wody, utrzymuje dłuższą wilgotność gleby, nawet w okresie suchym jest odporna na inwazji grzybów i bakterii jest odporna na promieniowanie UV zielona krata o wymiarach 15 cm x 15 cm na powierzchni Agrotkaniny ułatwia rozmieszczanie nasadzeń przy pracach ogrodniczych oraz równomierne rozstawienie donic z krzewami na plantacjach szkółkarskich.
DANE TECHNICZNE:

STANDARDOWA GRAMATURA

100 g/m2

Inne dostępne gramatury : 70 g/m2 , 90g/m2 , 130g/m2


STANDARDOWE SZEROKOŚCI

80, 105, 130, 210, 330, 420 i 525 cm

Inne szerokości na zamówienie


STANDARDOWE NAWOJE

100 mb na rolce

Szerokości 105, 165 cm w kolorze czarnym i brązowym dostępne w nawojach 20 mb (idealne do samoobsługi w centrach i sklepach ogrodniczych)
KOLORYSTYKA:

CZARNA ma szerokie zastosowanie na plantacjach drzew i krzewów ozdobnych przy ściółkowaniu gleby zarówno przy uprawach kontenerowych jak i gruntowych.

BRĄZOWA idealna przy wykonawstwie ogrodów do ścielenia pod korę oraz keramzyt , przy ubytkach kory nie powstaje kontrast i maskuje powstałe ubytki.

BIAŁA jest używany głównie w szklarniach. Odbija promieniowanie słoneczne, co zapobiega przegrzaniu podłoże gleby i stymuluje wzrost roślin. stosowana również przy wykonawstwie ogrodów do ścielenia pod białe grysy.

ZIELONA chętnie wykorzystywana przy ścieleniu skarp , nadbrzeży oczek wodnych i stawów idealnie komponuję się z otoczeniem


47-120 Zawadzkie ul. Szymanowskiego 18/1